Сторінки: « 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 23 24 »

Станькова-Боднарів 1-4 (Яніцький В.)
Старий Угринів-Перевозець +:-
Мої статті | Переглядів: 347 | Додав: fanat | Дата: 09.08.2011 | Коментарі (0)

Станькова гру з Довгою розпочала досить активно уже до 15 хвилини рахунок матчу був 3-0 на користь Станькови. Спочатку Романів Тарас пробивши за меж штрафного майданчику потрапив в перекладину після чого мяч відбився в спину воротарю і залетів у сітку воріт Довгої, а потім два свої моменти реалізував Яніцький Володимир. Ближче до кінця першої половини гри Довга перехопила ініціативу і біля воріт Стаьнкови виникло декілька небеспечних моментів. Та гол був забитий досить несподівано воротар не втримав досить простий мяч і гравець Довгої спокійно добив його у пусті ворота.  У другій половині гри гра проходила досить рівно Довга намагалась відігратись а Станькова відійшла у захист і намагалась грати на контраатаках. Хоча Довга і більше атакувала та Станькова шидше могла збільшити перевагу ніж Довга відігратись. У підсумку команди у другій половині гри обмінялись голами і матч закінчився з рахунком 4-2, що дозволило Станьковій піднятись на 2 сходинку турнірної таблиці.
Мої статті | Переглядів: 455 | Додав: fanat | Дата: 02.08.2011 | Коментарі (0)

Вигравши на виїзді в Перевозця юнацький склад Станькови фактично забеспечив собі призове місце в чемпіонаті, тільки яке буде видно в наступних турах...
Мої статті | Переглядів: 414 | Додав: fanat | Дата: 01.08.2011 | Коментарі (0)

Склад: Свирид І., Цюпер Р.(Барнась В.), Демчук Р., Височан І., Яніцький А.(Зомчак Т.), Романів Т., Філіпович Р.(Яніцький В.Й.), Лесів Є., Дзямба В., Бучак В., Яніцький В.,
Голи: Яніцький В.-4, Бучак В.-2
Гра з Завадкою складалась для Стаьнкови фактично без жодних проблем. З перших хвилин Станькова повністю захопила ініціативу не дозволяючи команді Завадки наблизитись до воріт Станькови. Моменти біля воріт Завадки виникали один за одним. І як наслідок вже в першому таймі рахунок був 4-0 на користь Станькови. На початку другого тайму команда Завадки спробувала перехопити ініціативу на 5 хвилин спробувавши закрити Станькову на її половині та на більше Завадки не вистачило. Станькова знову захопила ініціативу і докінця матчу контролювала гру забивши ще два голи у ворота Завадки. Завадці вдалось тільки забити гол престижу за 5 хвилин до кінця матчу у підсумку 6-1 на користь Станькови.
Мої статті | Переглядів: 436 | Додав: fanat | Дата: 25.07.2011 | Коментарі (0)

У першому турі фінального групового етапу Станьковій протистояла команда яка досить несподівано виграла так звану "групу смерті" команда з Старого Угринова. Перша половина матчу складалась за сценарієм угринівськох команди вони більше атакували, більше володіле мячем і як наслідок першими відкрили рахунок у матчі  Гол на рахунку Мельничука М. Друга половина матчу розпочалась з атак Станькови які хотіли будь що відігратись та невикориставши декілька моментів знову Станькова пропускає гол. Дубль на рахунку Мельничука М. До кінця матчу Станькова повністю заволоділа ініціативою створивши з пів десятка гольових моментів та відзначитись вдалось лише один раз. Гол на рахунку Яніцького В. У підсумку 1-2 на користь Старого Угринова. У і ншому матчі Боднарів переміг на виїзді Перевозець з рахунком 2-4.

Мої статті | Переглядів: 394 | Додав: fanat | Дата: 24.07.2011 | Коментарі (0)

Склад: Барнась І., Цюпер Р., Демчук Р., Височан І., Яніцький А.(Лесів Є.), Романів Т., Філіпович Р., Дзямба В., Бабенко Ф., Бучак В., Яніцький В.В.
Команда Перекос  продемонструвала  футбол, який відповідає лідеру. Весь матч контролювали ситуацію на полі забивши 3 голи ще у першому таймі. У другому ж таймі спокійно відійшли назад і на контраатаках створили ще декілька моментів забивши ще один гол наприкінці матчу. Станькова ж не створила нічого серйозного біля воріт Перекос, тай в захесті були серйозні проблеми.                                                          Таким чином Станькова завершила перше коло чемпіонату на третьму місці в групі здобувши у підсумку 7 перемог 2 нічиї та 2 поразки
Мої статті | Переглядів: 398 | Додав: fanat | Дата: 18.07.2011 | Коментарі (0)

Склад: Свирид І., Цюпер Р., Демчук Р., Височан І., Яніцький А., Височан О.(Барнась В.), Філіпович Р., Романів Т., Бучак В.(Зомчак Т.), Яніцький В. (Гладьо І.) Бабенко Ф.(Яніцький В.Й.)
Голи: Яніцький В.-2, Філіпович Р.-2, Бабенко Ф., Бучак В., Романів Т.
Гра проходила за повної переваги Станькови, біля воріт Довпотова ще в першому таймі було створено пів десятка стовідсоткових моментів, та реалізувати вдалось тільки два. У другому ж Довпотів намагаючись відігратись пішов вперед, і на контраатках отримав ще пять голів у власні ворота.
Мої статті | Переглядів: 358 | Додав: fanat | Дата: 12.07.2011 | Коментарі (0)

8 липня відбулося засідання Контрольно дисципінарної комісії на якому було знято команду Старого Угринова з розіграшу кубка району. Причиною знячття стало включення в заявку гравця який виступає в юнацькому обласному чемпіонаті за команду Брошнева, що не дозволено регламентом. Таким чином Станькова проходить до півфіналу кубку району.
Мої статті | Переглядів: 322 | Додав: fanat | Дата: 08.07.2011 | Коментарі (0)

Склад: Барнась І.(Свирид І.), Цюпер Р.(Барнась В.), Височан І., Яніцький А., Демчук Р., Романишин С. (Шаробура С.), Романів Т., Дзямба В., Бабенко Ф., Яніцький В.В., Яніцький В.Й.(Гладьо І.)

Голи: Яніцький В.В.-2, Яніцький В.Й., Бабенко Ф., Височан І., Гладьо І.

Команда Томашівців цього року виставила на чемпіонат молоду команду яка тільки починає набувати досвіду. Протягом усьго матчу Станькова володіла ініціативою створивши безліч моментів. Гра проходила на половині поля Томашівців, які лічені рази переходила на половину поля Станькови, і тільки завдяки хорошій грі голкіпера Томашівців Станькова забила тільки 6 голів.

Мої статті | Переглядів: 412 | Додав: fanat | Дата: 08.07.2011 | Коментарі (0)

Склад команди: Свирид І., Цюпер Р., Яніцький А., Демчук Р., Височан І., Романів Т., Філіпович Р., Романишин С., Дзямба В.(Плешивий О.) Бабенко Ф., Яніцький В.

Голи: Романишин С.

Мої статті | Переглядів: 384 | Додав: fanat | Дата: 04.07.2011 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 161-170 171-180 181-190 191-200 201-210 ... 221-230 231-240