Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 240
Показано матеріалів: 161-170
Сторінки: « 1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 23 24 »

Як стало сьогодні відомо за результатами  КДК у фіналі зіграють Станькова та Студінка. Минулої неділі Перекоси перемогли у півфіналі Стадінку з рахуноком 4-1 та командою Студінки був поданий протест на даний матч, посилаючись на те що за Перекоси виступали гравці заявлені за команду Монастирця сусідньої Львівської області. За підсумками розслідування яке провели представники Студінки за команду Перекос виступали чотири гравці Монастирця, які того ж дня виступали за Монастирець у матчі чемпіонату Жидачівського району який відбувався раніше об 13.30.
     Отож у фіналі Станькова зустрінеться з Студінкою. Матч відбуденькя у неділю 16 жовтня о 16.00 на стадіоні "Хімік" м. Калуш.
Мої статті | Переглядів: 351 | Додав: fanat | Дата: 15.10.2011 | Коментарі (0)

9 жовтня у Тужилові відбулися матчі півфіналів другої групи, в яких мали визначитись команди які увійдуть до першої ліги чемпіонату району а також які боротимуться за першу-другу позицію в другій групі а які за третю-четверту. Суперником ФК"Станькови" був переможець зони 1 першої ліги команда Перевозця.
    Активніше гру розпочала команда Станькови, намагаючись грати першим номером. В свою чергу Перевозець сподівався на швидкі контраатаки флангами. Перша половина тайму пройшла у рівній боротьбі без гострих моментів біля воріт команд. Команда грали обережно сподіваючись на помилки одне одного. Гру сколихнув гол, який після проходу трьох суперників і удару з-за меж штрафного майданчику забив Романів Тарас.  До завершення першої половини гри команди більше не створили нічого небеспечного і команди пішли на перерву.
    Другу половину матчу активніше розпочав Перевозець спробувавши одразу ж зрівняти рахунок. Та свої моменти реалізувати Перевозцю не вдалось. В свою чергу Станькова після чергового кутового подвоїла рахунок в матчі, гол на рахунку Яніцького Володимира, який випередив голкіпера і увігнав головою м"яч у ворота. Перевозець знову спробував відігратись великими силами пішовши вперед та у відповідь Станькова організувавши декілька контраатак забиває третій гол. Гол на рахунку Романишина Сергія. Станькова контролювала хід гри аж до хвилини 85 і тоді щось незрозуміле почали діяти в обороні. Спочатку після кутового ніхто не зіграв з гравцем Перевозця який грудьми забив гол. А тоді вже у доданий час після незрозумілого порушення Перевозець забив другий гол з пенальті. На більше Перевозцю не вистачила часу у підсумку Станькова перемагає здобуваючи путівку в першу лігу району і у фінал другої ліги.
    У другому півфінальному матчі Перекоси досить легко переграли Студінку з рахунком 4-1. У неділю у фіналі зустрінуться перша і друга команди зони 2 другої ліги Станькова і Перекоси. Матч швидше за все відбудеться у Верхні.
Мої статті | Переглядів: 477 | Додав: fanat | Дата: 10.10.2011 | Коментарі (0)

Як сьогодні стало відомо обидва півфінальні матчі відбудуться в Тужилові, матч Станькова-Перевозець о 14.00, а Перекоси-Студінка о 16.00

Усіх шанувальників просимо  приїхати і підтримати олюблену команду!!!!!!!!

Мої статті | Переглядів: 392 | Додав: fanat | Дата: 06.10.2011 | Коментарі (0)

Останню гру чемпіонату перед серією плей-офф Станькова проводила на домашньому полі проти команди Довпотова. Після достатньо легкої перемоги на виїзді Станькова сподівалась і на легку гру вдома. Та всі сподівання розівіялись з початком матчу. І хоча Станькова зуміла здобути переконливу перемогу та команда Довпотова зуміла навязати боротьбу Станьковій створивши чимало проблем захисту господарів. Дана гра стала хорошою репетицією перед іграми плей-офф.
Мої статті | Переглядів: 339 | Додав: fanat | Дата: 06.10.2011 | Коментарі (0)

Матч з Томашівцями виявився для Станькови неважким, більш схожим на тренування. В першому таймі вдалось забити 4 в другому 5 голів. У свої ж ворота вдалось не пропустити, хоча декілька моментів у Томашівців було створено. Завдяки цій перемозі Станьковій вдалось скоротити відстань до Перекос до двох очок, які зіграли внічию з Сівкою Войнилівською. В останньму турі Станькова дома прийматиме Довпотів, який удома переміг Кропивник 2-1.

Мої статті | Переглядів: 404 | Додав: fanat | Дата: 27.09.2011 | Коментарі (0)

Центральний матч другого кола так можна назвати протистояння між Станьковою та Перекосами, який відбувся у середу 21 вересня в Станьковій. На цей матч зібралось чимало уболівальників не лише з Станькови та Перекос а й з інших сіл району. Оскільки матч було призначено на середу а це робочий день багатьом гравцям довелось повертатись додому з навчання або роботи.

Матч розпочався з хвилини мовчання за трагічно загинувшим екс гравцем Перекос. Після якої розпочався матч.

Активніше гру розпочали господарі, Перекоси грали від захисту намагаючись контааткувати. Після декількох моментів у першому таймі Станькова відкриває рахунок у матчі. Після хорошої комбінації своїм моментом скористався Яніцький В.В. вивівши тим самим господарів вперед. До кінця першого тайму Станькова не збавила обороти  створивши ще декілька небеспечних моментів біля воріт Перекос.

Другу половину зустрічі активніше розпочали гості та так і нічого небеспечного біля воріт Станькови їм створити не вдалось. Середина другого тайму  проходила переважно в боротьбі в центрі поля. Другий гол Станьковій вдалось забити блище до кінця другого тайму після помилки воротаря який вибив м'яч на гравця Станькови ним виявився Зелінський І., який запустив круглого за спину воротарю 2-0. Другу частину гри Перекоси намагались атакувати а Станькова переважно грала на контраатаках та ні тим ні іншим більше відзначитись у матчі не вдалось. У підсумку 2-0 і Станькова забеспечує  собі другу позицію в групі і вихід у плей-оф.

Мої статті | Переглядів: 538 | Додав: fanat | Дата: 22.09.2011 | Коментарі (0)

Пропущений  матч 17 туру між Сівкою і Станьковою для Станькови виявився достатнь складним. Перший тайм проходив у рівній боротьбі з моментами біля обох воріт. Та забити жодній з команд у першому таймі так і не вдалось.
    Друга половина гри розпочалась набагато жвавіше і уже у дебюті другого тайму Станькова виходить вперед. Удар з-за меж штрафного майданчу вдався Філіповичу Роману. Та уже через п"ять хвилин рахунок у матчі  було зрівняно. Гол став копією того який забила Станькова.
Середина другого тайму проходила у боротьбі та за 15 хвилин до завершення контраатака вдалась Станьковій, і Яніцький В.В. вивів Станькову вперед.
  Та вивезти три очки Станьковій з Сівки не судилось, уже у доданий час Сівці вдалось реалізувати свій гольвий момент. У підсумку 2-2 бойова нічия. І Станькова зміцнила ще більше свою другу позицію.

Мої статті | Переглядів: 422 | Додав: fanat | Дата: 17.09.2011 | Коментарі (0)

Матч у Негівцях був єдиним який відбувся у 18 турі у другій групі зона 2, оскільки всі інші були перенесені через проведення сільської спартакіади, яку згодом також перенесли. Активніше перший тайм розпочали гості і до середини першої половини гри Станькова лідирувала в рахнку 3-0. Двічі відзначитись вдалось Зелінському І. та одного разу Федоренку М., та незважаючи на пропущені три голи Негівці не знітились і ще до перерви зуміли відіграти два голи.
   Другий тайм активніше розпочали господарі які будь-що хотіли відігратись, та завдяки вдалій грі воротаря Станькови всі зусилля Негівців були зведені на нівець, який в другому таймі тянув все що летіло в ствір воріт. Станькова старалась грати на контраатках. І в одній з атак в штрафному майданчику був збитий Тиханов С., після чого було призначено пенальті, яке вдало реалізував Зелінський І. До кінця гри Негівці намагались атакувати та створити  щось небеспечне біля воріт Станькови так і не вдалось. У підсумку 2-4 на користь Станькови.
  Наступний свій матч Станькова проведе у п'ятницю 16 вересня на виїзді проти команди Сівка Войнилівська. Початок матчу 17.30.

Мої статті | Переглядів: 383 | Додав: fanat | Дата: 14.09.2011 | Коментарі (0)

Склад: Демчук Р., Цюпер Р., Яніцький А., Купіцький В., Яніцький В.Й., Філіпович Р.(Барнась В.), Тиханов С., Федоренко М., Бабенко Ф., Зелінський І., Яніцький В.В.
Голи: Яніцький В.В.-2, Бабенко Ф., Зелінський І.
   Незважаючи на проблеми зі складом які виникли в обох команд матч між Станьковою і Войниловом видавсся достатнь видовишним і багатим на гольові моиенти. Станькова на правах господаря з перших хвилин захопила ініціативу створивши декілька гольвих моментів та реалізувати їх не вдалось. Першим відзначитись вдалось команді з Войнилова. Точним ударом з-за меж штрафного майданчика відзначився гравець Войнилова. Та не зважаючи на пропущений гол Станькова не припинила тиск на ворота Войнилова і до перерви двічі відзначитись вдалось Яніцькому В. мол., і Бабенку Ф.
   Друга половини гри проходила за сценарієм першого Станькова атакувала Войнилів грав на контраатаках створюючи гольові моменти переважно після стандартних положень. Та надійна гра Демчука Р., який відмінно відстояв у воротах не дозволила Войнилову відзначитись. В свою чергу наприкінці матчу Станькова реалізувала ще два свої моменти тим самим встановивши остаточний рахунок матчу 4-1 на свою користь.
Мої статті | Переглядів: 413 | Додав: fanat | Дата: 08.09.2011 | Коментарі (0)

30 серпня стало відоме місце проведення фіналу кубку району. 4 вересня фінал кубку району пройде у Голині.

Приймати фінал кубку району також хотіли Станькова і Студінка. Та рішенням комісії місцем проведення було обрано Голинь.

Мої статті | Переглядів: 382 | Додав: fanat | Дата: 30.08.2011 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 141-150 151-160 161-170 171-180 181-190 ... 221-230 231-240