Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 240
Показано матеріалів: 171-180
Сторінки: « 1 2 ... 16 17 18 19 20 ... 23 24 »

Відповідно до рішення КДК від 30 серпня 2011р. у матчі 16 туру Мостище-Станькова Станьковій заравховано технічну перемогу. Нагадаємо що матч був зупинений на 23 хвилині господарі не погоджуючись з рішенням судді зійшли з поля.

Також у матчі 17 туру Войнилів-Кропивник згідно рішення КДК команді Кропивник зараховано технічну перемогу. Матч недограли на 91 хвилині рахунок 2-2 команда Войнилова зійшла з поля.

Мої статті | Переглядів: 379 | Додав: fanat | Дата: 30.08.2011 | Коментарі (0)

Матч 17 туру між командами Сівка Войнилівська та Станькова через участь Станькови у півфіналі кубку району та через те що ветеранський склад їде на товариський матч у Збору було вирішено перенести. Про дату проведення матчу буде повідомлено пізніше.
Мої статті | Переглядів: 355 | Додав: fanat | Дата: 27.08.2011 | Коментарі (0)

Через те що матч у Боднарові не впливав на позицію Станькови у турнірній таблиці було вирішено не їхати на матч останнього туру. Інший матч у якому мали зустрічатись Старий Угринів та Перевозець теж не відбувся оскільки Перевозець після другого туру знявся з чемпіонату.

Отже за підсумками юнацького чеипіонату району першу позицію посіла команда Старого Угринова, другу сходинку Боднарів, юнацький склад Станькови почесне третє місце з чим їх щиро вітаєм.

Мої статті | Переглядів: 446 | Додав: fanat | Дата: 27.08.2011 | Коментарі (0)

Склад: Барнась І., Цюпер Р., Яніцький А., Демчук Р., Бербець В., Романів Т., Бабенко Ф., Федоренко М., Яніцький В.В., Чигур І.
Голи: Федоренко М.
    24 серпня у День Незалежності України у Сівці Калуській відбувся другий півфінальний матч кубку району у якому Довге Калуське приймало Станькову.
    Перший тайм матчу проходив за переваги Довгої Калуської яка майже кожну атаку завершувала ударом  по воротах. Станькова грала на контраатаках і моменти діля воріт Довгої Калуської виникали переважно після стандартних положень. Та відзначитись у першому таймі жодній з команд не вдалося.
    Другу половину гри активніше розпочала команда Станькової та першою вдалось відзначитись команді господарям. Після кутового і помилки воротаря Станькова мяч у ворота Станькови забив Микуляк М. Блище до середини другої половини гри Станьковій вдалось зрівняти рахунок після штрафного удару гол на добиванні забив Федоренко М. Після забитого гола Станькова активізувалась і створила ще декілька небеспечних моментів та знову ж таки отримала гол у власні ворота. Після помилки центальних захисників гравець Довгої Калуської скористався виходом один на один з воротарем і реалізував свій момент. Станькова спробувала відігратись та нічого у підсумку з того не вийшло у підсумку 2-1 і Довге Клуське у фіналі кубку району.
    Суперником Довгого Калуського стала команда з Тужилова, яка у другому півфінальному матчі перемогла Сівку Калуську з рахунком 5-0.
    Фінал кубка району скоріше за все відбудеться у Станьковій 4 вересня, у день села Станькови.
Мої статті | Переглядів: 396 | Додав: fanat | Дата: 25.08.2011 | Коментарі (0)

Склад: Барнась І., Цюпер Р., Яніцький В.Й., Демчук Р., Яніцький А., Федореко М., Бабенко Ф., Романів Т., Яніцький В.В., Зелінський І., Тиханов
    Матч між Мостищами і Станьковою був зупинений на 23 хвилині матчу, після того як команда Мостищ зійшла з поля, непогоджуючись з рішенням арбітра про вилучення гравця Мостищ з поля.

У п'ятому турі юнацького чемпіонату району суперником Станькови мала бути команда з Перевозця та оскільки вони знялись зі змагань то Станькова отримала три очка без боротьби. Піся п'ятого туру Станокова продовжує посідати третю сходинку турнірної таблиці.
Мої статті | Переглядів: 406 | Додав: fanat | Дата: 25.08.2011 | Коментарі (0)

19 серпня у св'ято Спаса в Станьковій відбувся перший півфінальний матч кубку району з футболу у якому зійшлися Станькова та Давге Калуське. Перед матчем Станькова залишилась без трьох основних виконавців Барнася І., Височана І. та Дзямби В. які через різного роду обставини не змогла взяти участь у матчі.
Першу половину матчу краще провела команда Стаьнкови, яка створила декілька небеспечних моментів біля воріт Довгої, та відзначитись вдалось лише один раз. Гол на рахунку Яніцького В.В.
  У другій половині гри ініціативу перехопили уже гості, які більше контролювали мяч, активно присенгували і зуміли двічі відзначиттись. У підсумку перемога гостей які збільшила свої шанси на вихід у фінал кубку району.
   У другому півфінальному матчі Тужилів на виїзді переміг Сівку Калуську 2-0.
Мої статті | Переглядів: 347 | Додав: fanat | Дата: 25.08.2011 | Коментарі (0)

Склад: Барнась І., Цюпер Р., Височан І., Демчук Р., Яніцький А., Бучак В., Філіпович Р., Федоренко М.(Дзямба В.), Тиханов (Яніцький В.Й.), Зелінський І., Яніцький В.В.
   Голи:Яніцький В.В.-2  Зелінский І.
   Матч з Кропивником мав стати вирішальним у боротьбі Станькови за другу позицію та путівку у плей-офф, адже Кропивник є найблищим переслідувачем Станькови а до Перекос відстань у сім очок є нездоланною за такої гри яку демонструють вони.
   Матч розпочався з атак Станькови, і уже в дебюті матчу після помилки захисника Кропивника рахунок стає 1-0 на користь Станькови. Гол у активі Яніцького Володимира  мол.,  у першому таймі гру повністю контролювала Станькова створивши декілька стовідсоткових моментів, та відзначитись вдалось гостям після помилки воротаря Станькови гості зрівняли рахунок. З нічийним рахунком команди пішли на перерив.
   Другу половину матчу знову активніше розпочала Станькова та шваидкий гол забити не вдалось. На томість команда Кропивника намагалась заспокоїти гру, діючи переважно на контраатаках. Та довести матч до нічиї Кропивнику не вдалось спочатку Яніцький В.В. зробивши дубль вивів Станькову уперед а потім Зелінський І. закріпив перевагу господарів.
   У підсумку 3-1 і Станькова збільшує відрив від переслідувачів до 6 очок.
Мої статті | Переглядів: 331 | Додав: fanat | Дата: 23.08.2011 | Коментарі (0)

У четвертому турі суперником Станькови був лідер і головний претендент на перемогу у юнацькому чемпіонаті команда із Угринова, яка у цьому матчі підтвердила свій статус впевнено перегравши Станькову 5-1. Уже у наступному турі угринівці зможуть стати чемпіонами якщо здолають команду з Боднарова, оскільки в останньму турі їм має протистояти команда з Перевозця, яка знялась із змагань.
     Команда Станькови у наступному турі має приймати Перевозець, але оскільки Перевозець знявся зі змагань то Станькова матиме вихідний.
Мої статті | Переглядів: 401 | Додав: fanat | Дата: 23.08.2011 | Коментарі (0)

Склад: Барнась І., Філіпович Р., Височан І., Демчук Р., Яніцький А., Тихан, Бучак В.(Барнась В.), Дзямба В., Бабенко Ф., Зелінський Д., Яніцький В.
Голи: Зелінський Д.
Гра у Копнках мала дати відповідь на питання чи зможуть Копанки наздогнати Станькову у боротьбі за друге місце чи ні. Перед матчем Станькова заявила трьох нових гравців, які б мали усилити команду. Гра розпочалась без розвідки досить активно. У перші хвилини активніше виглядали господарі та ближче до середини Станькова перехопила ініціативу і біля воріт Копанок виникло декілька небеспечних моментів, один з яких в гол втілив новачок Зелінський Д. У другому таймі Станькова діяла від оборони на контраатаках. Хоча Копанки і більше атакували та більше моментів все таки виникало біля воріт Копанок. До активу Копанок можна зарахувати хіба гол який суддя відмінив через офсайд. У підсумку третя поспіль перемога Станькови, яка вивела її на чисту другу позиція і фактично позбавила шансів Копанки на вихід у плей-оф.

Мої статті | Переглядів: 423 | Додав: fanat | Дата: 09.08.2011 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 151-160 161-170 171-180 181-190 191-200 ... 221-230 231-240