Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 240
Показано матеріалів: 201-210
Сторінки: « 1 2 ... 19 20 21 22 23 24 »

Матчі між Станьковою і Мостищами уже протягом пяти сезонів проходять у напруженій і безкомпромісній боротьбі. Поєдинок у неділю не став виключенням. З перших хвилин Станькова захопила ініціативу і спробувала забити швидкий гол, але натомість в одній з контраатак самі пропустили гол. Та не довго Мостище лідирували у матчі за п'ять хвилин рахунок зрівняв Дзямба Володимир. Одразу ж після цього біля воріт Мостищ виникло ще декілька моментів, та жоден з них не закінчився взяттям воріт. І тут спрацювала стара істина після невдалого виносу мяча зі штрафного майданчику м'яч потрапив до гравця Мостищ який головою забив другий гол. Та все таки до перерви Станькова зуміла зрівняти рахунок ударом з-за меж штрафного майданчику відзначився Яніцький Вололдимир. У другій половині гри команда з Мостищ лічені рази доходила до штрафного майданчику Станькови. Вся гра проходила на половині поля Мостищ, біля воріт Мостищ було створено біля десяти гольових моментів та забити вдалось лише за 30 секунд до фінального свистка. Після виконання кутового та метушні у штрафному майданчику мяч у ворота вдалося заштовхнути Яніцькому В.Й., який у другому таймі вийшов на заміну. У підсумку друга перемога Станькови у чемпіонаті, яка з шостої піднялися на четверту позицію.
Мої статті | Переглядів: 532 | Додав: fanat | Дата: 23.05.2011 | Коментарі (0)

У пятницю 19 травня відбулося засідання Федерації футболу Калуського району на якому розглядались питання щодо проведення юнацького чемпіонату Калуського району. На даному засіданні було визначено кількість команд яка прийматиме участь у чемпіонаті і систему проведення а саме у чемпіонаті братимуть участь 16 команд розподілені на 4 групи. У групі з Станьковою також гратимуть Верхня, Гуменів і Сівка Войнилівська. Початок чемпіонату призначено на 4 червня матчі в групі проводитимуться по коловій системі вдома і на виїзді. Переможці груп потрапляють у півфінал, де боротимуться за 1-4 місця.
Мої статті | Переглядів: 378 | Додав: fanat | Дата: 19.05.2011 | Коментарі (0)

Матч між Кропивником і Станьковою був центральним у 4 турі у групі 2 другої зони оскільки обидві команди ставлять перед собою найвищі завдання вихід до фінального етапу змагань. Матч розпочався з двох атак Станькови та нічого гострого біля воріт Кропивника не було створено, та досить швидко Кропивник на правах господаря взяв ініціативу у свої руки і біля воріт Станькови почали виникати небеспечні моменти, щоправда більшістьз яких захисники Станькови створили самі собі. І у середині першої половини гри знову ж таки після неузгоджених дій захисників Станькови нападаючий Кропивника вийшов на побачення з воротарем Станькови, та той якимось дивом відбив мяч, щоправда на гравця Кропивника який не влучив по мячу та ніби епізод небеспечний закінчився але так не думав гравець Кропивника який все таки наздогнав мяча і відпасував на ніким не прикритого партнера той спокійно розстріляв ворота Станькови. До завершення першої половини гри Станькова переважно захищалась, відповідаючи на атаки Кропивника поодинокими дальніми ударами. Другу половину гри Станькова розпочала з заміни на лівий фланг півзахисту вийшов Височан Олег. Станькова одразу ж спробувала відігратись та намагання виявились марними Кропивник міцно заволодів ініціативою не даючи жодних шансів. І тільки в середині другої половини гри Станькова зуміла відігратись після неймовірного ривка Яніцького Володимира який зумів наздогнати мяча який фактичсно був уже у захисника віипередив його і переправив мяча між захисником і голкіпером у ворота. Одразу ж після цього епізоду Станькова організувала ще одну контраатаку на побачення з воротарем виходив Лесів Євген та захисник випередив його вибивши мяч на Яніцького Володимира який щоправда цього разу пробив прямо у воротаря. До завершення матчу ініціативою знову ж таки заволодів Кропивник та маючи декілька моментів не зумів вирвати перемогу. У пісумку Станькова може занести собі в актив другу нічию.
Мої статті | Переглядів: 474 | Додав: fanat | Дата: 18.05.2011 | Коментарі (0)

У 1/16 фіналу кубка району ФК"Станькова" протистояв  один з лідерів 2 гупи (1 зона) команда Бабин Зарічний у якій уміло поєднано сплав досвіду та молодості гравців. Гра розпочалась без розвідки команди по черзі атакували ворота одна одної, моменти виникали біля воріт обох команд один за оним. Щоправда скористатись моментами командам не вдавалось, і тільки ближче до кінця  першої половини гри  станькова зуміла забити гол, після прострілу з флангу і серії помилок у штрафному майданчику мяч у ворота проштовхнув Попадюк Роман. Не пройшло і п'яти хвилин як на побачення з голкіпером Бабина Зарічного вийшли одразу два гравці Станьковаї і після передачі Яніцького Володимира гол забивє Дзямба Володимир. Під час цього епізоду апелюючи до арбітра про положення поза грою червону картку отримав капітан Бабина Зарічного залишивши тим самим команду у меншості. Друга половина гри розпочалась з атак Бабина Зарічного які намагались швидко відігратись та їхні атаки наштовхувались на захисні редути Станькови. До середини другої половини гри ініціатива перейшла до Станькової і біля воріт Бабина Зарічного виникло декілька гольових моментів, та знову ж таки в деяких епізодах недостатня майтерність гравців Станькови в дечому везіння Бабина Зарічного не дозволило Станьковій збільшити свою перевагу. Та бижче до завершення гри у гостей виник небеспечний   момент після помилки захисників на ударну позицію виходив гравець гостей проти якого було порушено правила у штрафному майданчику і призначено пенальті які гості реалізували. Та одразу ж після розіграшу мяча біля воріт гостей виникає небеспечний момент поблизу штрафного майданчику збивають Романишина Сергія, після чого призначається штрафний удар. Штрафний береться винокувати сам постраждалий. Після його удару м'яч перелітає стінку та воротар якимось чином достає мяча, мяч позрадницьки відбивається від штанги і перетинає лінію воріт. Після чого воротар забирає його у руки та головний суддя який знаходився поблизу фіксує взяття воріт рахунок стає 3-1.  Упідсумку Станькова уперше за 5 останніх років зуміла пройти 1/16 кубку району.
Мої статті | Переглядів: 348 | Додав: fanat | Дата: 09.05.2011 | Коментарі (0)

Сьогодні о 15.00 відбулося жеребкування 1/16 кубку району з футболу. Суперником ФК"Станькова" долею жеребу було визначена  один із лідерів другої групи першої зони команда з Бабина Зарічного. З цим суперником команда  Станькови зустрічалась у серії плей-офф чемпіонату сезону 2008 року і тоді в обидвох матчах перемогу святкували футболісти з Бабина Зарічного з однаковим рахунком 2-0. Тож цієї неділі просим прийти і підтримати свою команду на стадіон у Станьковій.
Мої статті | Переглядів: 447 | Додав: fanat | Дата: 04.05.2011 | Коментарі (0)

У середу 4 травня у приміщенні народного дому по адресу вул. Шевченка, 8 о 15.00 відбудеться жеребкування 1/16 кубку району.
Мої статті | Переглядів: 461 | Додав: fanat | Дата: 04.05.2011 | Коментарі (0)

У третьму турі суперником ФК"Станькова" був минулорічний бронзовий призер чемпіонату команда з Копанок. Перед початком матчу команді Станькови від голови Федерації футболу Івано-Франківської області та від Народної Партії було вручено новий комплект форми синього кольору. За що ми їм щиро вдячні. Гра розпочалась з масованих атак Копанок перших 20 хвилин вони повністю заволоділи ініціативою, та реальної небезпеки біля воріт Станькови не було створено і уже ближче до середини першої половини гри Станькова повністю перехопила ініціативу. Спочатку Лесів Євген не поцілив у пусті ворота після непорозуміння захисників і воротаря Копанок пробивши над поперечиною, а згодом все таки Станькова забиває гол. Після того як поблизу штрафного майданчику було збито Яніцького Володимира, штрафний удар вправно реалізував Філіпович Роман пославши м'яч точно в дев'ятку воріт Копанок. Друга половина матчу розпочалась з масованих атак Станькови і спочатку Височан Олег пробив повз штангу Копанок а згодом потужний удар Яніцького Володимира з гострого кута неймовірним сейвом перервав воротар Копанок. Згодом Яніцький Володимир марнує ще один гольовий момент, після його удару м'яч блокує захисник. Середина другого тайму проходить у рівній боротьбі переважно у центральній половині поля, і тільки наприкінці тайму гра ожевилась. Після необовязкового кутового мяч після декількох рекошетів потрапляє до гравця Копанок і той з лінії воротарського майданчику забиває гол. Станькова спробувала піти на останній штурм та серія стандартних положень біля воріт Копанок не принесла їй ніякого результату. У підсумку маємо бойову нічию 1-1.
Мої статті | Переглядів: 498 | Додав: fanat | Дата: 03.05.2011 | Коментарі (0)

Довгий Войнилів 3-2 Станькова. Саме таке рішення прийняла контрольно дисциплінарна комісія у четвер 28 квітня. Головного арбітра ж матчу який обслуговував даний поєдинок було дискваліфіковано на 2 тури за неналежне виконання обовязків.
Мої статті | Переглядів: 515 | Додав: fanat | Дата: 29.04.2011 | Коментарі (0)

У неділю 17 квітня матч між командами Довгого Войнилова І Станьковою не був завершений оскільки на 80 хвилині  гру було зупинено арбітром матчу, через тиск на нього гравцями Станькови, який був спричинений непризначене пенальті у ворота  Довгої Войнилівської
Мої статті | Переглядів: 844 | Додав: fanat | Дата: 20.04.2011 | Коментарі (0)

У першому турі чемпіонату району, суперником Станькови була команда з Завадки, з якої тижнем раніше зіграли товариський матч і поступилися 2-1. Перед матчем команді Станькови була вручена нова жовто синя форма куплена спонсорами з Москви, і яка як пізніше виявиться була фартовою. Гра розпочалась з гострих атак Станькови і моменти біля воріт Завадки виникали один за одним і після 15 хвилин гри рахунок 4-0 на користь Станькови. Після такого невдалого початку Завадка міняє свого останнього захисника, що в принципі їм нічого не допомагає Станькова забиває ще 3 голи і ще не реалізовує з пів десятка моментів. Друга половина гри проходить за схожим сценарієм, Станькова атакує Завадка захищається, вся гра фактично проходила на половині поля Завадки, у другому таймі Станькова забиває ще чотири голи і тільки після цього, скориставшись помилкою захисту Завадка забиває гол престижу.
Мої статті | Переглядів: 403 | Додав: fanat | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (0)

1-10 11-20 ... 181-190 191-200 201-210 211-220 221-230 231-240