Головна » Статті » Мої статті

Завадка 1-6 Станькова
Склад: Свирид І., Цюпер Р.(Барнась В.), Демчук Р., Височан І., Яніцький А.(Зомчак Т.), Романів Т., Філіпович Р.(Яніцький В.Й.), Лесів Є., Дзямба В., Бучак В., Яніцький В.,
Голи: Яніцький В.-4, Бучак В.-2
Гра з Завадкою складалась для Стаьнкови фактично без жодних проблем. З перших хвилин Станькова повністю захопила ініціативу не дозволяючи команді Завадки наблизитись до воріт Станькови. Моменти біля воріт Завадки виникали один за одним. І як наслідок вже в першому таймі рахунок був 4-0 на користь Станькови. На початку другого тайму команда Завадки спробувала перехопити ініціативу на 5 хвилин спробувавши закрити Станькову на її половині та на більше Завадки не вистачило. Станькова знову захопила ініціативу і докінця матчу контролювала гру забивши ще два голи у ворота Завадки. Завадці вдалось тільки забити гол престижу за 5 хвилин до кінця матчу у підсумку 6-1 на користь Станькови.

Категорія: Мої статті | Додав: fanat (25.07.2011)
Переглядів: 442 | Рейтинг: 0.0/0