Головна » Статті » Мої статті

Вольова перемога на виїзді

Склад: Федик Л., Зелінський І., Русанівський Р., Король А.(Федоренко М.), Магас В., Федик І., Філіпович Р., Гнатківський Т., Сас Р., Борщ В., Федан О.
    Голи: Федан О.-2, Борщ В.-2, Федик І.
    Після розгромної домашньої поразки від Довгої Калуської Станькова намагалася реваншуватися на виїзді проти Вістови. І розпочалось все для гостей досить непогано. Уже у дебюті матчу за Станькову відзначився Федан Олександр. Гра після голу заспокоїлась, зважаючи на нестерпну жару, моментів майже не було, аж до останніх хвилин. І тут настала остання пятихвилинка у яку господарі зуміли тричі відзначитись у воротах Станькови. Двічі голи забивали після контраатак господарів і виходів один на один, і ще один гол був забитий з пенальті після гри рукою захисника Станькови у власному штрафному майданчику. Здавалося б знову повториться попередня гра. Та все ж Станькова зуміла проявити характер, при чому двічі...
    Друга половина гри розпочалась з атак Станькови, і вже в дебюті тайму гості зуміли відіграти один гол. З'явилась надія на позитивний результат, та ледь встигли господарі розвести м'яч після голу, як Вістова зуміла втікти в атаку і рахунок уже 4-2 і все знову доводиться розпочинати з початку. Та Станькова продовжила все більше і більше насідати на ворота господарів і один з моментів завершився порушенням правил у штрафній, після чого було призначено пенальті. Виконувати взявся один з найдосвідченіших гравців у складі Станькови Федик Іван. Удар виконаний бездоганно і рахунок 4-3. Грати ще лишалось майже 20 хвилин з'явилась надія на позитивний результат. Та знову після розіграшу м'яча Вістова проводить швидку атаку, яка завершується виходом один на один та цього разу воотар зумів нейтралізувати небеспеку. І тут спрацювало знамените правило не забиваш ти забивають тобі, у наступній же атаці Станькова зрівнює рахунок. Здавалося б витягнули такий матч і цього достатньо. Та інша думка була у Володимира Борща який наважився на удар з-за меж штрафного майданчика і уже 5-4.         Важка гра і такий необхідний результат.

Категорія: Мої статті | Додав: VOVAN (20.08.2015)
Переглядів: 354 | Рейтинг: 0.0/0