Головна » Статті » Мої статті

Войнилів-Станькова 2-3
Склад: БарнасьІ, (Свирид І.), Цюпер Р., Яніцький А., Демчук Р., Височан І., Філіпович Р., Романишин С., Лесів Є.(Височан О.), Дзямба В., Романів Т., Яніцький В.
Голи: Лесів Є., Височан О., Романишин С.
 Основні події матчу у Войнилові відбувалися у першому таймі. Гра розпочалась з  атак Станькови, та посправжньму небеспечний момент виник уже ближче до середини першої половини гри коли після навісу з флунгу мяч у ворота Войнилова забив Лесів Є. Войнилів з відповіддю не забарився уже через пять хвилин після кутового удару мяч опинився у воротах Станькови.  Наступного голу глядачам у Войнилові довелось чекати недовго після удару Височана І. воротар не впорався з ударом і мяч залетів у ворота. Потім був забитий гол з офсайду у ворота Станькови після чого матч   зупинявся і гравці Войнилова дзвонили посеред матчу в федерацію, неуподобавши рішення арбітра, самі при цьому не додумались замовити суддю з федерації.
     Матч все таки було продовжено і Войнилову вдалось зрівняти рахунок, після прострілу з флангу мяч у власні ворота зрізав автор другого голу у ворота Войнилова Височан І. Та все таки до кінця першого тайму Станькова вийшла у перед після кутового удару гол забив Романишин С. На цьому події першого тайму завершились.
     Друга половина гри пройшла фактично без моментів. Станьковій не потрібно було забивати а Войнилів просто не зміг забити гол. Можна відзначити хіба забитий гол Яніцького В., який суддя не зарахував через офсайд. У підсумку 2-3 Станькова здобуває 4 перемогу і виходить на другу сходинку турнірної таблиці.
Категорія: Мої статті | Додав: fanat (16.06.2011)
Переглядів: 556 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1 reset
0
Станькова 1 гол забила з явного положення, а третій чистий гол, забитий у ворота Станькової, не зарахував суддя.

Фраза "неуподобавши рішення арбітра, самі при цьому не додумались замовити суддю з федерації" взагалі некоректна, підтверджує, що суддя явно судив в одні ворота