Головна » Статті » Мої статті

У день Незалежності у Станьковій відбувся турнір серед ветеранів

Участь у турнірі взяли чотири команди. Це ветерани з Калуша, смт. Брошнів Осада, Стрия, та господарі турніру Станькова.

У першому матчі зустрілись Брошнів Осада і Стрий. Матч проходив за переваги гостей з Львівщини і завершився їх перемого 2-0.

У другому півфіналі зустрілись Станькова і Калуш. Досить швидко Калуш зумів відкрити рахунок у матчі. Та ще до перерви Станькова зрівняла рахунок у матчі. А по перерві вийшла уперед. Та тількт но Станькова вийшла вперед як Калуш знову зрівняв рахунок. Красивий гол вдався Паші Лесіву,  який при розіграші мяча з центра поля закинув його за спину воротарю Станькови. Та все ж таки до завершення гри Станькова зуміла забити треті гол, і здобути перемогу 3-2.

Матч за третє місце між Брошневом і Калушем  завершився нульовою нічиєю, а у серії пенальті сильнішими виявилися команда з Калуша.

Фінальний матч проходив у напруженій і безкомпромісній боротьбі та все ж господарі турніру зуміли гостей зі Львівщини. Рахунок 2-1 на користь Станькови.

Після закінчення турніру відбулось нагородження усіх команд учасниць. А переможень ФК Станькова  окрім цього отримала ще памятний кубок.

Категорія: Мої статті | Додав: fanat (29.08.2015)
Переглядів: 391 | Рейтинг: 0.0/0