Головна » Статті » Мої статті

Станькова здобуває другу перемогу в чемпіонаті

Склад: Федик Л., Король А., Русановський Р.(Жовнір В.), Чмелик В.(Вашкевич В.), Магас В., Сас Р.(Барнась В.), Вікуловський В., Мельник С.(Федоренко М.), Романів Т.(Кучма О.), Федан О.(Яніцький В.), Савчин В.

Голи: Романів Т., Федан О., Савчин В.

Гра у першому таймі проходила напружено. Станькова будучи господарем і фаворитом матчу атакувала та реальних моментів біля воріт гостей не було створено, а Гуменів розраховував переважно на контраатаки. І у одній із них гостям вдалося вийти вперед. Нападник гостей зумів втікти на побачення з воротарем господарів і реалізував свій момент. Станькова продовжувала насідати на ворота гостей та безрезультатно, до перерви Гуменів зумів зберегти свої ворота сухими.

У другому таймі гра проходила за сценарієм першого. Станькова атакувала Гуменів захищався. Це тривало до середини тайму, після декількох невдалих спроб господарям вдалось розмочити рахунок у матчі. Подачею з флангу і помилкою воротаря скористався Романів Тарас. Після цього Станькова заграли ще впевненіше і за декілька хвилин другий м'яч побував у воротах суперників. Схожий гол після подачі з флангу забив Федан Олександр. А за декілька хвилин і третій м'яч побував у воротах гостей. Вихід один на один реалызував Савчин Василь поставивши крапку у матчі. У підсумку 3-1 на користь господарів.

Категорія: Мої статті | Додав: fanat (28.04.2015)
Переглядів: 299 | Рейтинг: 0.0/0