Головна » Статті » Мої статті

Станькова утретє поспіль зіграє у фіналі кубка району

Склад: Довганич А., Зелінський І., Русанівський Р.(Вашкевич В.), Магас В., Гнатківський Т., Федик І.(Король А.), Борщ В., Романів Т.(Чмелик В.), Мельник С.(Кучма О.), Савчин В., Федан О.

Голи: Магас В., Федан О., Савчин В., Борщ В.

Після перемоги навиїзді 2-0 Станькова не мала проблем із Голинем і у домашньому матчі. Перший гол Станькова забила із кутового дальню штангу замкнув Магас Володимир. Цей гол виявився єдиним у першому таймі.

У другомі голів було набагато більше. Спочатку Станькова забиває другий гол. Та уже за декілька хвилин гості один гол відігрують. Та все ж розвинути свій успіх команді Голиня не вдалося, на томість Станькова до завершення гри ще двічі відзначилася у воротах суперника у підсумку впевнена перемога 4-1. У фіналі Станькова як і 2013 році зіграє з командою Студінки.

Категорія: Мої статті | Додав: fanat (29.08.2015)
Переглядів: 374 | Рейтинг: 0.0/0