Головна » Статті » Мої статті

Станькова-Негівці 7-1

Склад: Барнась І.(Свирид І.), Цюпер Р., Демчук Р., Височан І., Яніцький А., Романів Т., Дзямба В.(Лесів Є.), Плешивий О.(Барнась В.), Романишин С. Яніцький В.(Гладьо І.), Чигур І.

Голи: Чигур І.-3, Яніцький В.-2, Романишин С., Романів Т.

У неділю суперником Станькови була команда Негівці, яку двома тижнями раніше Станькова досить легко пройшла у кубку району. Ініціативу на початку зустрічі на правах господаря захопила Станькова створивши два небеспечні моменти. Та до середини першої половини тайму гра вирівнялась і Негівці у одній з атак заробили штрафний удар з якого бувідкритий рахунок у матчі. Усю другу частину тайму гра проходила на половині Негівців та зрівняти рахунок вдалось тільки під завісу тайму. Гол на рахунку Чичура І. Друга половина гри розпочалась з атак Станькови і  за перші пять хвилин другої половини гри дублем відзначивя Яніцький В., після такого гра у Негівців зовсім розклеїлась і на полі було видно тільки одну команду яка до завершення гри забила ще чотири гола. У підсумку 7-1 на користь Станькови.

Категорія: Мої статті | Додав: fanat (20.06.2011)
Переглядів: 461 | Рейтинг: 0.0/0