Головна » Статті » Мої статті

Перший тур Чемпіонату району 2014

В сезоні 2014 року в чемпіонаті району Станькову представлятиме на відміну від минулого тільки одна команда ФК"Станькова", основу якої склали минулорічні чемпіони району плюс декілька чоловік з "Станькови-2".

Перед початком чемпіонату Станькова зіграла одну товариську гру: 3-1 - перемога над командою Тужилова. У складі Станькови відзначились капітан команди Руслан Сас двічі і новачок команди Сосєнков Олег.

У першому турі жереб звів минулорічного чемпіона і сріблого призера чемпіонату району. Матч відбувався у Верхні. Не зважаючи на статус ФК"Юність", ослаблена в порівнянні з минулим сезоном, не зуміла дати гідний опір чемпіону. Ще до перерви Станькова тричі відзначилась у воротах господарів. Двічі відзначився Романів Тарас і один гол на рахунку Тараса Гнатківського. Після перерви Станькова провела ряд замін, після чого гра дещо вирівнялась. Та попри  створені моменти відзначитись господарям так і не вдалось. На томість Станькова забила вчетверте. Гол на рахунку Барнася Володимира.

У підсумку 0-4  Станькова вдало розпочинає новий чемпіонат.

Склад: Довганич А.(Барнась І.), Федик І., Федан О.(Барнась В.), Козій В., Іванів В., Сас Р.(Вашкевич В.), Магас В.(Височан І.), Романів Т.(Зелінський І.),  Гнатківський Т., Яніцький В.В.(Федоренко М.), Сосєнков О.

Категорія: Мої статті | Додав: fanat (15.04.2014)
Переглядів: 377 | Рейтинг: 0.0/0