Головна » Статті » Мої статті

ФК"Станькова" виходить до 1/8 кубка району

Незважаючи на розгромний рахунок у матчі 7-0 на користь гостей господарі достатньо  попсували нерви гостая, створивши чимало небеспеки біля воріт Станькови. Особливо у першому таймі, який розпочався з нереалізованого виходу один на один господарів поля. В подальшому гості перехопили ініціативу, більше контролювали м'яч і зуміли ще до перерви забити чотири голи у ворота господарів.

У другому таймі Станькова провела ряд замін, та суттєво на гру це не вплинуло. Господарі намагались забити хоча б гол престижу, а гості відповідали гострими контраатаками, після яких ще тричі м'яч побував у воротах господарів.

У підсумку 0-7 і Станькова виходить до 1/8 фіналу кубка.

Склад: Давганич А., Федик І., Козій В., Іванів В., Височан І.(Вашкевич В.), Магас В., Сас Р.(Яніцький В.Й.), Романів Т.(Барнась В.), Гнатківський Т., Сосєнков О.(Федоренко М.), Федан О.(Зелінський І.)

Голи: Романів Т.-2, Гнатківський Т., Федан О., Сосєнков О., Федоренко М., автогол.

Категорія: Мої статті | Додав: fanat (07.05.2014)
Переглядів: 316 | Рейтинг: 0.0/0