Головна » Статті » Мої статті

ФК "Станькова" 4-2 ФК "Фортуна" Негівці

Початку матчу передувало вручення господарям комплекту нової форми білого кольору від компанії "Даноша".

Гра розпочалась для господарів невдало, в одній з перших атак Негівці відкрили рахунок у матчі після вдало виконаного кутового. Після чого гра повністю перемістилась на половину поля гостей та незважаючи на величезну кількість моментів Станьковій відзначитись вдалось  тільки блище до завершення першого тайму. Після подачі з флангу захисник гостей зрізав м'яч у власні ворота.

Після голу господарі продовжили насідати на ворота гостей намагаючись ще до перерви вийти вперед, та на томість пропустивши швидку контраатаку гостей пропустили вдруге. Цим і завершилась перша половина гри.

Друга половина матчу розпочалась знову  з атак господарів, одна з яких призвела до другого голу у ворота Негівців. Гол на рахунку Федана Олександра.  Після того як зрівняли рахунок у матчі  господарі почали грати значно розкутівше, що призівело до виникнення ще більшої кількочстів моментів біля воріт гостей і ще двох забитих голів у матчі. У підсумку 4-2 на користь ФК "Станькова".

Склад: Довганич А., Магас В., Козій В., Височан І.(Кучма О.), Іванів В., Федик І., Сас Р.(Вашкевич В.), Мельник С.(Янівцький В.), Романів Т., Федан О.(Барнась В.), Гнатківський Т.(Федоренко М.)

Голи: автогол, Федан О.-2, Федоренко М.

Категорія: Мої статті | Додав: fanat (29.08.2014)
Переглядів: 358 | Рейтинг: 0.0/0