Головна » Статті » Мої статті

ФК"Станькова" 1-1 "Копанки"

Склад: Барнась І., Височан І., Демчук Р. , Яніцький А.(Яніцький В.Й.) , Стрільчук В., Височан О., Романишин С., Філіпович Р., Попадюк Р., Лесів Є., Яніцький В.В.

Голи: Філіпович Р.

У третьму турі суперником ФК"Станькова" був минулорічний бронзовий призер чемпіонату команда з Копанок. Перед початком матчу команді Станькови від голови Федерації футболу Івано-Франківської області та від Народної Партії було вручено новий комплект форми синього кольору. За що ми їм щиро вдячні. Гра розпочалась з масованих атак Копанок перших 20 хвилин вони повністю заволоділи ініціативою, та реальної небезпеки біля воріт Станькови не було створено і уже ближче до середини першої половини гри Станькова повністю перехопила ініціативу. Спочатку Лесів Євген не поцілив у пусті ворота після непорозуміння захисників і воротаря Копанок пробивши над поперечиною, а згодом  все таки Станькова забиває гол. Після того як поблизу штрафного майданчику було збито Яніцького Володимира, штрафний удар вправно реалізував Філіпович Роман пославши м'яч точно в дев'ятку воріт Копанок. Друга половина матчу розпочалась з масованих атак Станькови і спочатку Височан Олег пробив повз штангу Копанок а згодом потужний удар Яніцького Володимира з гострого кута неймовірним сейвом перервав воротар Копанок. Згодом Яніцький Володимир марнує ще один гольовий момент, після його удару м'яч блокує захисник. Середина другого тайму проходить у рівній боротьбі переважно у центральній половині поля, і тільки наприкінці тайму гра ожевилась. Після необовязкового кутового мяч після декількох рекошетів потрапляє до гравця Копанок і той з лінії воротарського майданчику забиває гол. Станькова спробувала піти на останній штурм та серія стандартних положень біля воріт Копанок не принесла їй ніякого результату. У підсумку маємо бойову нічию 1-1.

Інші результати ігрового дня: Кубок Району попередній етап:

Добровляни – Бережниця 1:1 (п.3:4)
Завадка – Ріп’янка 4:4 (п.3:0)
Войнилів – Слобідка 0:2
Довпотів – Сівка Войнилівська 1:0