Головна » Статті » Мої статті

ФК"Стаьнкова" 11-1 Завадка

Скла

У першому турі чемпіонату району, суперником Станькови була команда з Завадки, з якої тижнем раніше зіграли товариський матч і поступилися 2-1. Перед матчем команді Станькови була вручена нова жовто синя форма куплена спонсорами з Москви, і яка як пізніше виявиться була фартовою. Гра розпочалась з гострих атак Станькови і моменти біля воріт Завадки виникали один за одним і після 15 хвилин гри рахунок 4-0 на користь Станькови. Після такого невдалого початку Завадка міняє свого останнього захисника, що в принципі їм нічого не допомагає Станькова забиває ще 3 голи і ще не реалізовує з пів десятка моментів. Друга половина гри проходить за схожим сценарієм, Станькова атакує Завадка захищається, вся гра фактично проходила на половині поля Завадки, у другому таймі Станькова забиває ще чотири голи і тільки після цього, скориставшись помилкою захисту Завадка забиває гол престижу.

Категорія: Мої статті | Додав: fanat (11.04.2011)
Переглядів: 406 | Рейтинг: 0.0/0