Головна » Статті » Мої статті

ФК"Станькова" виходить у першу лігу району
Склад: Барнась І., Цюпер Р., Демчук Р., Яніцький А.(Височан І.), Філіпович Р., Романишин С., Бабенко Ф.(Яніцький В.Й.), Романів Т., Зелінський І., Тиханов С.(Стрільчук В.), Яніцький В.В.(Зомчак Т.)
Голи: Романів Т., Яніцький В.В., Романишин С.
    9 жовтня у Тужилові відбулися матчі півфіналів другої групи, в яких мали визначитись команди які увійдуть до першої ліги чемпіонату району а також які боротимуться за першу-другу позицію в другій групі а які за третю-четверту. Суперником ФК"Станькови" був переможець зони 1 першої ліги команда Перевозця.
    Активніше гру розпочала команда Станькови, намагаючись грати першим номером. В свою чергу Перевозець сподівався на швидкі контраатаки флангами. Перша половина тайму пройшла у рівній боротьбі без гострих моментів біля воріт команд. Команда грали обережно сподіваючись на помилки одне одного. Гру сколихнув гол, який після проходу трьох суперників і удару з-за меж штрафного майданчику забив Романів Тарас.  До завершення першої половини гри команди більше не створили нічого небеспечного і команди пішли на перерву.
    Другу половину матчу активніше розпочав Перевозець спробувавши одразу ж зрівняти рахунок. Та свої моменти реалізувати Перевозцю не вдалось. В свою чергу Станькова після чергового кутового подвоїла рахунок в матчі, гол на рахунку Яніцького Володимира, який випередив голкіпера і увігнав головою м"яч у ворота. Перевозець знову спробував відігратись великими силами пішовши вперед та у відповідь Станькова організувавши декілька контраатак забиває третій гол. Гол на рахунку Романишина Сергія. Станькова контролювала хід гри аж до хвилини 85 і тоді щось незрозуміле почали діяти в обороні. Спочатку після кутового ніхто не зіграв з гравцем Перевозця який грудьми забив гол. А тоді вже у доданий час після незрозумілого порушення Перевозець забив другий гол з пенальті. На більше Перевозцю не вистачила часу у підсумку Станькова перемагає здобуваючи путівку в першу лігу району і у фінал другої ліги.
    У другому півфінальному матчі Перекоси досить легко переграли Студінку з рахунком 4-1. У неділю у фіналі зустрінуться перша і друга команди зони 2 другої ліги Станькова і Перекоси. Матч швидше за все відбудеться у Верхні.
Категорія: Мої статті | Додав: fanat (10.10.2011)
Переглядів: 475 | Рейтинг: 0.0/0